Алькоре

Картонна гільза спіральної навивки

Картонні гільзи (шпулі, втулки, патрони) традиційно використовуються для намотки різних рулонних матеріалів та як циліндричні ємності для упаковки сипучих харчових і не харчових продуктів. Ми розуміємо що картонні гільзи – це основа, без якої неможливо виробляти якісну продукцію. Адже у багатьох випадках намотуваний матеріал в сотні, а іноді і в тисячі раз дорожчий за гільзу. Тому, погодьтесь, гільзі треба довіряти.

Ми стежимо за дотриманням показників міцності і правильної геометрії гільз. Використовуємо сировину, спеціально розроблену виключно для виробництва картонних гільз. І той факт, що нашими замовниками є підприємства-лідери своїх галузей, підтвержує нашу якість.

Підприємство “Алькоре” виготовляє картонні гільзи таких типорозмірів:
– внутрішній діаметр – від 28 мм до 600 мм
– товщина стінки – від 1 мм до 13 мм
– довжина від 5 мм до 4000 мм (на вимогу до 12000 мм)

У залежності від вимог Вашого виробництва пропонуємо три класи міцності гільзи, що дозволить зробити оптімальний вибір за критерієм ціна-якість.
– Екстра -надтверда гільза;
– Перший – гільза підвищеної міцності;
– Стандарт – гільза звичайної міцності.

Для виконання Вашого замовлення, нам необхідно отримати від Вас наступну інформацію:
– внутрішній діаметер;
– товщину стінки;
– довжину з точними допусками гільз;

За Вашим бажанням на внутрішній та зовнішній поверхні гільзи можуть бути нанесені координати, логотип фірми та інша інформація методом флексодруку.

Ми пакуємо гільзи на піддони з фіксацією стрейч-плівкою і поліпропіленовою стрічкою, що забезпечує цілісність піддона. Дана упаковка не вимагає великих складських приміщень, легко перераховується, вимагає мінумум часу для завантаження та розвантаження машини та забезпечує збереження гільз при транспортуванні на далекі відстані.

Ми будемо раді співпраці з Вами!